HABERLER
Mahallelerde Yoğun Çalışma
Orjinal Resim

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin sahada olduklarını belirten Başkan Işıksu, “84 mahallemizde ihtiyaçları tespit ettik ve ekiplerimiz program dâhilinde yoğun çalışma yapıyor. Örentepe, Alandüzü, Korucuk, 15 Temmuz Camili, Ozanlar, Yağcılar ve Hızırtepe mahallelerimizde ekiplerimiz sahada. Çalışma hızımız inşallah artarak sürecek.” dedi.

8 Mahallede Ekipler Sahada
Adapazarı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, birçok mahallede gerçekleştirdiği tarla yolu, parke ve asfalt tamir ile yol açımı çalışmalarını sürdürüyor, ekipler; Korucuk’ta tesviye, Hızırtepe, Ozanlar ve Alandüzü’nde yol açımı,  Örentepe’de tarla yolu açımı, Yağcılar ve 15 Temmuz Camili Mahallelerinde parke tamiri ile Yenigün Mahallesi’nde asfalt çalışması yapıyor. 

Çalışma Hızı Artarak Sürecek
Tüm müdürlüklerin yoğun bir çalışma temposuna sahip olduğunu vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “84 mahallemizde ihtiyaçları tespit ettik ve ekiplerimiz program dâhilinde yoğun çalışma yapıyor. Fen İşleri ekiplerimiz de asfalt onarım, tarla yolu, parke tamir ve yol açım çalışmalarını program dâhilinde devam ettiriyor. Vatandaşlarımızın ve muhtarlarımızın taleplerine de daha sağlıklı cevap vermek için gayret ediyoruz. Çalışma hızımız inşallah artarak sürecek.” ifadelerini kullandı.
 

Yorum Yaz  l 
İlet  l 
Arşiv  l 
Yazdır  l 
 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar