HABERLER
Ramazan´da da Çocuklar Çok Mutlu
Orjinal Resim

Adapazarı Belediyesi Kültür İşleri ve Sıfır Atık Müdürlükleri düzenledikleri çeşitli etkinliklerle çocukları tiyatro ile buluşturmaya devam ediyor. Orhangazi Kültür Merkezi’ndeki etkinliğe katılan Başkan Işıksu, “Evlatlarımızın mutluluğu ilk önceliğimizdir. Çocuk dostu Adapazarı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

İki Müdürlük, Birçok Etkinlik

Adapazarı Belediyesi Sıfır Atık Müdürlüğü, “Atıklar Geri Dönüşüme, Temiz Bir Yaşam Senin Elinde” teması ile kurgulanan çocuk tiyatrolarını Orhangazi Kültür Merkezi’nde sahneleyerek çocukların sıfır atık konusunda bilinçlenmesine yönelik programlar düzenledi. Kültür İşleri Müdürlüğü ise Adapazarı’ndaki ilkokullarda Hacivat-Karagöz oyunlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor.

 

Çocuk Dostu Adapazarı

Çocukların ve ailelerin yoğun ilgi gösterdiği eğitici programları sürdüreceklerini vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Ramazan ayında da etkinliklerimizi devam ettirelim ancak daha çok çocuklarımıza yönelik etkinlikler düzenleyelim istedik. Sıfır Atık ve Kültür İşleri Müdürlüklerimizin düzenledikleri tiyatroları çocuklarımızla buluşturuyoruz. Evlatlarımızın mutluluğu ilk önceliğimizdir. Çocuk dostu Adapazarı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz  l 
İlet  l 
Arşiv  l 
Yazdır  l 
 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar