HABERLER
Adapazarı´nda Ali İnci Coşkusu
Orjinal Resim

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, Adapazarı Yağcılar Mahallesi Buluşmasında konuştu. İnci, “Yağcılar Mahallemiz her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımızın, AK Parti’mizin yanında. Bizleri bir an olsun yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. 14 Mayıs’ta büyük zafere hazırız.” dedi.

Yağcılar Mahallesi Buluşması

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, Yağcılar Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları ile vatandaşların katıldığı buluşmada sergilenen coşku görülmeye değerdi.

İnci: “Yaparsa AK Parti Yapar”

Mahalle buluşması adeta bir mini mitinge dönüşürken bir konuşma yapan Ali İnci, “Hamdolsun şehrimizin her mahallesinde, her sokağında heyecanımız daha da artıyor, coşkumuz yükseliyor. Yağcılar Mahallemiz her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımızın, AK Parti’mizin yanında. Bizleri bir an olsun yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. 14 Mayıs’ta büyük zafere hazırız. İnşaallah AK hizmetlerimizle, eserlerimizle Türkiye Yüzyılına en yüksek katkıyı AK Kadrolar yapacaktır. Durmak yok, doğru adımlarla yola devam.” diye konuştu.

Işıksu: “Adapazarı’nda Durmak Yok”

Ali İnci ile birlikte Yağcılar Mahalle Buluşmasında konuşan Başkan Mutlu Işıksu, “Şehrimizin köklü mahallelerinden olan Yağcılar Mahalle sakinlerimize bizlere gösterdikleri yoğun teveccüh için şükranlarımı sunuyorum. Kıymetli Milletvekili Adayımız Ali İnci’nin de ifade ettikleri gibi heyecanımız, coşkumuz yüksek, sokak sokak aşkla çalışıyoruz. Adapazarı için durmak yok. 14 Mayıs’ta zafer için daha çok çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz  l 
İlet  l 
Arşiv  l 
Yazdır  l 
 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar