HABERLER
7 Mahallede Daha Sosyal Tesis Sevinci
Orjinal Resim

Adapazarı Belediyesi tarafından kırsal mahallelere kazandırılan sosyal tesis-cemiyet alanları vatandaşların yüzünü güldürüyor. Başkan Işıksu, yedi mahallede daha çalışma başlattıklarını açıkladı. Işıksu, “Yeşilyurt, Kömürlük, Kavaklıorman, Karakamış, Doğancılar, Abalı ve Kasımlar mahallelerimize sosyal tesis-cemiyet alanları çalışmamız başladı, hayırlı olsun.” dedi.

Adapazarı Sosyal Yaşamına Değer

Adapazarı’nın sosyal yaşamına değer katan hizmetleri birer birer hayata geçirmeye devam eden Adapazarı Belediyesi son olarak 7 mahalleye daha sosyal tesis-cemiyet alanı kazandırıyor. Her mahallede yaptıkları istişarelerle ihtiyaca yönelik, insana dokunan hizmetler sunduklarını vurgulayan Başkan Işıksu, Yeşilyurt, Kömürlük, Kavaklıorman, Karakamış, Doğancılar, Abalı ve Kasımlar mahallelerinde çalışmanın başladığını açıkladı.

 

Işıksu: “Hayırlı Olsun”

Şehrin kalbi Adapazarı’nın sosyal yaşamına değer katan hizmetleri birer birer hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Mutlu Işıksu, “Kırsal mahallelerimize sosyal tesisler kazandırarak hem mahallelerimizin önemli bir ihtiyacı olan toplanma alanları ihtiyacını gideriyor hem de Adapazarı’mızı sosyal projelerle daha güzel yarınlara hazırlıyoruz. 7 mahallemizde de çalışmamız başladı. Hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz  l 
İlet  l 
Arşiv  l 
Yazdır  l 
 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar